Prizinės vietos kompiuterinių piešinių konkurse ,,Mano pasaulio spalvos‘‘

Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą. Mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių ir koliažų sekcijose. Jie buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes. Komisija jau tradiciškai sulaukė didžiulio skaičiaus darbų – 35 koliažų ir 80 piešinių.

5-8 klasių grupėje piešinių dalyje I vietą užėmė Austėja Garnevičiūtė (mokytoja Joana Garnevičienė), o 9-12 klasių grupėje piešinių dalyje II vietą užėmė Meta Theresa Unger (mokytoja Joana Garnevičienė). Sveikiname!

Vasario 8 dieną mūsų gimnazijos vaikinai (Vytenis Butkūnas, Arijus Ašurovas, Povilas Trubila) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse stalo teniso varžybose ir užėmė II vietą. Sveikiname!

Vasario 8 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti  kūrybingą, mąstančią  ir iškalbingą individualybę, skatinti   mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Žiemai persiritus į antrąją pusę, pirmos klasės mokiniai susirūpino, kad paukšteliams sunku ištverti šaltį, badą ir nutarė jiems padėti.

Vasario 6 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiada.

Vasario 1 dieną mūsų gimnazijos vaikinai (Irmantas Achromkinas, Liudvig Novickij, Vytenis Butkūnas, Deividas Bukauskas, Arijus Ašurovas, Deividas Dovidov, Tomas Baubinas, Povilas Trubila, Donatas Sakalauskas ) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse tinklinio varžybose Ukmergėje, ir užėmė III vietą.