Prizinės vietos savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiadoje

Vasario 1 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, 10 klasių grupėje III vietą pasidalino Ostinas Ivanovas (mokytoja Joana Garnevičienė). 11 klasių grupėje II vietą užėmė Sabina Slabadaitė (mokytoja Joana Garnevičienė), 12 klasių grupėje I vietą užėmė Dainius Čeponis, II vietą - Tomas Butkūnas, III vietą pasidalino Andrius Martinkėnas. Visų mokinių mokytoja yra Joana Garnevičienė. Sveikiname!

Sausio 15 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko jaunųjų filologų konkurso vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas yra ugdyti gabių filologijai mokinių įgimtus ir įgytus humanitarinius gabumus, mokinių kūryba stiprinti  gimtosios kultūros tradicijas, jų istorinį tęstinumą, skatinti kūrybišką kultūros vertybių suvokimą bei įprasminimą gimtosios ir Europos kultūrų kontekste.

Sausio 18 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 23 mokiniai iš 5 rajono mokyklų.  Olimpiadoje dalyvavo 6 mūsų gimnazijos mokiniai.

Sausio 16 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada.

Sausio 11 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada.

Sausio 10 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 48-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema - „Parašyk laišką apie savo didvyrį“.