Mokinių pasiekimai

Jaunoji laureatė iš Mielagėnų skyriaus

     Vilniaus rajono Riešės gimnazija jau antrus metus rengia tarptautinę parodą – konkursą „Laiškai iš praeities – tautinės juostos“. Šiemet komisijai įvertinus mokinių darbus iš  Juodšilių „Šilo“ gimnazijos,  Riešės gimnazijos, Eitminiškių gimnazijos, Pelesos vidurinės mokyklos (Baltarusija), Šiaulių raj. Bubių mokyklos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos, viena iš laureačių tapo Mielagėnų skyriaus ketvirtokė Gabrielė Čepulytė. Mergaitę konkursui paruošė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rožė Bielinienė. Laureatai 2019 m. kovo 20 d. 12 val. kviečiami į iškilmingą apdovanojimą Riešės gimnazijoje. Sveikiname!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Kovo 7 dieną III klasės mokinės Rugilė Laučiškytė ir Sabina Slabadaitė dalyvavo rajoninėse mokinių smiginio varžybose ir tarp visų komandų surinkusios daugiausia taškų laimėjo pirmąją vietą.

   Kovo 4 d. Ignalinoje vyko rajoninė dailės olimpiada. Šių metų olimpiados tema – „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus". Mokinių kuriamuose darbuose turėjo atsispindėjo Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste.

     Vasario 27-28  dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 6-12 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Mano gaublys"‘. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą, sudaryti galimybes visiems 6-12 klasių mokiniams varžytis mokyklose ir atrinkti stipriausius mokinius, galinčius toliau varžytis konkursuose ir olimpiadose.

     Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis.

     Vasario 8 dieną mūsų gimnazijos vaikinai (Vytenis Butkūnas, Arijus Ašurovas, Povilas Trubila) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse stalo teniso varžybose ir užėmė II vietą. Sveikiname!