Meninio skaitymo konkurse „Ir knyga mane augina" užimta antra vieta

Kovo 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina". Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką, padėti atsiskleisti 1-4 klasių mokiniams.

Konkurse dalyvavo 1-4 klasių mokiniai, dalyviai  vertinami  dviejose amžiaus  grupėse: 1-2 kl. ir 3-4 kl. Skaitovai gali skaityti vieną poezijos kūrinį arba vieną prozos kūrinio ištrauką lietuvių kalba. 3-4 klasių grupėje II vietą pasidalino Raminta Akinskaitė (mokytoja Diana Kindurienė). Sveikiname!

Kovo 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes, ugdant gabius matematikai mokinius aktyvinti ir puoselėti mokytojų iniciatyvą.

Vilniaus rajono Riešės gimnazija jau antrus metus rengia tarptautinę parodą – konkursą „Laiškai iš praeities – tautinės juostos“.

Kovo 7 dieną III klasės mokinės Rugilė Laučiškytė ir Sabina Slabadaitė dalyvavo rajoninėse mokinių smiginio varžybose ir tarp visų komandų surinkusios daugiausia taškų laimėjo pirmąją vietą.

Kovo 4 d. Ignalinoje vyko rajoninė dailės olimpiada. Šių metų olimpiados tema – „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus". Mokinių kuriamuose darbuose turėjo atsispindėjo Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste.

Vasario 27-28  dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 6-12 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Mano gaublys"‘. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą, sudaryti galimybes visiems 6-12 klasių mokiniams varžytis mokyklose ir atrinkti stipriausius mokinius, galinčius toliau varžytis konkursuose ir olimpiadose.