Merginos pakartojo vaikinų sėkmę

Kovo 7 dieną III klasės mokinės Rugilė Laučiškytė ir Sabina Slabadaitė dalyvavo rajoninėse mokinių smiginio varžybose ir tarp visų komandų surinkusios daugiausia taškų laimėjo pirmąją vietą. Praėjusiais mokslo metais šiose varžybose geriausi buvo mūsų gimnazijos vaikinai: Deividas Baubinas ir Ovidijus Nasevičius. Šįkart sėkmė nuo jų nusisuko ir pakartoti rezultato nepavyko.

Kovo 15 dieną merginos dalyvaus Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse smiginio varžybose Žiežmariuose. Linkime sėkmės.

Informaciją parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis

Kovo 4 d. Ignalinoje vyko rajoninė dailės olimpiada. Šių metų olimpiados tema – „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus". Mokinių kuriamuose darbuose turėjo atsispindėjo Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste.

Vasario 27-28  dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 6-12 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Mano gaublys"‘. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą, sudaryti galimybes visiems 6-12 klasių mokiniams varžytis mokyklose ir atrinkti stipriausius mokinius, galinčius toliau varžytis konkursuose ir olimpiadose.

Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis.

Vasario 8 dieną mūsų gimnazijos vaikinai (Vytenis Butkūnas, Arijus Ašurovas, Povilas Trubila) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse stalo teniso varžybose ir užėmė II vietą. Sveikiname!

Vasario 8 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti  kūrybingą, mąstančią  ir iškalbingą individualybę, skatinti   mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.