Prizinė vieta rajoninėje dailės olimpiadoje

Kovo 4 d. Ignalinoje vyko rajoninė dailės olimpiada. Šių metų olimpiados tema – „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus". Mokinių kuriamuose darbuose turėjo atsispindėjo Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste. Vidiškių gimnaziją atstovavo II kl. mokinė Monika Žemaitytė pristačiusi diptiką „Pabudome ir kelkimės!”. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Monika iškovojo antrąją vietą! Sveikiname!

Audronė Krikščionaitienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė

Vasario 27-28  dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 6-12 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Mano gaublys"‘. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą, sudaryti galimybes visiems 6-12 klasių mokiniams varžytis mokyklose ir atrinkti stipriausius mokinius, galinčius toliau varžytis konkursuose ir olimpiadose.

Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis.

Vasario 8 dieną mūsų gimnazijos vaikinai (Vytenis Butkūnas, Arijus Ašurovas, Povilas Trubila) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse stalo teniso varžybose ir užėmė II vietą. Sveikiname!

Vasario 8 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti  kūrybingą, mąstančią  ir iškalbingą individualybę, skatinti   mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Žiemai persiritus į antrąją pusę, pirmos klasės mokiniai susirūpino, kad paukšteliams sunku ištverti šaltį, badą ir nutarė jiems padėti.