Prizinės vietos savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje

Kovo 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes, ugdant gabius matematikai mokinius aktyvinti ir puoselėti mokytojų iniciatyvą.

Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 5 klasių grupėje I vietą užėmė Austėja Garnevičiūtė,  III vietą pasidalino Vitalij Andrejev ir Ramūnas Kurgonas, visų mokinių mokytoja yra Birutė Čeponienė. 8 klasių grupėje III vietą pasidalino Kajus Meidus (mokytojas Dainius Vaitkevičius). Sveikiname!

Vilniaus rajono Riešės gimnazija jau antrus metus rengia tarptautinę parodą – konkursą „Laiškai iš praeities – tautinės juostos“.

Kovo 7 dieną III klasės mokinės Rugilė Laučiškytė ir Sabina Slabadaitė dalyvavo rajoninėse mokinių smiginio varžybose ir tarp visų komandų surinkusios daugiausia taškų laimėjo pirmąją vietą.

Kovo 4 d. Ignalinoje vyko rajoninė dailės olimpiada. Šių metų olimpiados tema – „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus". Mokinių kuriamuose darbuose turėjo atsispindėjo Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste.

Vasario 27-28  dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 6-12 klasių mokinių geografijos olimpiada ,,Mano gaublys"‘. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą, sudaryti galimybes visiems 6-12 klasių mokiniams varžytis mokyklose ir atrinkti stipriausius mokinius, galinčius toliau varžytis konkursuose ir olimpiadose.

Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis.