Regioniniame meninio skaitymo konkurse iškovota antra vieta

Šeštadienį, kovo 16-ą, Švenčionių progimnazijoje  įvyko regioninis meninio skaitymo konkursas, kuriame mūsų rajonui atstovavo Linas Martinkėnas, N.Daugėliškio mokyklos - daugiafunkcio centro aštuntokas (mokytoja Skirmantė Ramelienė),skaitęs V.V.Landsbergio „Obuolių pasakos“ ištrauką  ir Ovidijus Nasevičius, Vidiškių gimnazijos III klasės gimnazistas (mokytoja Zita Čičelienė). Kaip žinia, tokiuos renginiuose atsitiktinių dalyvių nebūna, todėl varžytis tikrai nelengva. Šįkart sėkmingesnis buvo Ovidijui. Už puikiai perskaitytą ištrauką iš Vaižganto apysakos „Dėdės ir dėdienės“ komisija, vadovaujama pirmininkės Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros vedėjos, scenos kalbos pedagogės Danutės Vaigauskaitės, Ovidiui paskyrė II vietą. I vietą vyresniųjų grupėje pelnė Visagino „Verdenės“ III kl.moksleivis N.Marcinkevičius.

Zita Čičelienė, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

Kovo 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina". Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką, padėti atsiskleisti 1-4 klasių mokiniams.

Kovo 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes, ugdant gabius matematikai mokinius aktyvinti ir puoselėti mokytojų iniciatyvą.

Vilniaus rajono Riešės gimnazija jau antrus metus rengia tarptautinę parodą – konkursą „Laiškai iš praeities – tautinės juostos“.

Kovo 7 dieną III klasės mokinės Rugilė Laučiškytė ir Sabina Slabadaitė dalyvavo rajoninėse mokinių smiginio varžybose ir tarp visų komandų surinkusios daugiausia taškų laimėjo pirmąją vietą.

Kovo 4 d. Ignalinoje vyko rajoninė dailės olimpiada. Šių metų olimpiados tema – „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus". Mokinių kuriamuose darbuose turėjo atsispindėjo Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste.