Ernestos sėkmė moksleivių liaudies dailės konkurso "Sidabro vainikėlis“ vietiniame ture

Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro  vainikėlis“ vietinis turas. Jame  eksponuoti 20  mokinių darbai: Vidiškių gimnazijos, Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijos bei keramikos būrelio, Dūkšto mokyklos, Naujojo  Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro.

Į regioninį turą  buvo atrinkti  subtilūs, reikalaujantys didelio kruopštumo Ernestos Paslauskaitės karpiniai (mokytoja Audronė Krikščionaitienė). Linkime Ernestai sėkmės atstovaujant Ignalinos rajoną regioniniame ture,kuris vyks Anykščiuose.

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - pavasario sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2019 pavasario sesijos rezultatai

KINGS olimpiada – laikas asmeninei pažangai, motyvuojančiai konkurencijai ir naujiems potyriams!

Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Ignalinoje vyko rajono mokyklų šaškių varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos.

Šeštadienį, kovo 16-ą, Švenčionių progimnazijoje  įvyko regioninis meninio skaitymo konkursas, kuriame mūsų rajonui atstovavo Linas Martinkėnas, N.Daugėliškio mokyklos - daugiafunkcio centro aštuntokas (mokytoja Skirmantė Ramelienė),skaitęs V.V.Landsbergio „Obuolių pasakos“ ištrauką  ir Ovidijus Nasevičius, Vidiškių gimnazijos III klasės gimnazistas (mokytoja Zita Čičelienė).

Kovo 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina". Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką, padėti atsiskleisti 1-4 klasių mokiniams.