Puikus gimnazijos mokinių pasirodymas „Olympis 2019“ pavasario sesijoje

KINGS olimpiada – laikas asmeninei pažangai, motyvuojančiai konkurencijai ir naujiems potyriams!

Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Ignalinoje vyko rajono mokyklų šaškių varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos.

Šeštadienį, kovo 16-ą, Švenčionių progimnazijoje  įvyko regioninis meninio skaitymo konkursas, kuriame mūsų rajonui atstovavo Linas Martinkėnas, N.Daugėliškio mokyklos - daugiafunkcio centro aštuntokas (mokytoja Skirmantė Ramelienė),skaitęs V.V.Landsbergio „Obuolių pasakos“ ištrauką  ir Ovidijus Nasevičius, Vidiškių gimnazijos III klasės gimnazistas (mokytoja Zita Čičelienė).

Kovo 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina". Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką, padėti atsiskleisti 1-4 klasių mokiniams.

Kovo 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes, ugdant gabius matematikai mokinius aktyvinti ir puoselėti mokytojų iniciatyvą.