Šaškių varžybose laimėta II vieta

Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Ignalinoje vyko rajono mokyklų šaškių varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos. Mūsų gimnazijai atstovavo ir II vietą laimėjo Arijus Ašurovas, Vytenis Butkūnas, Povilas Trubila ir Sabina Einikytė. Gegužės 4 dieną mokiniai atstovaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinėse varžybose, kurios vyks Jonavoje. Linkime sėkmės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Šeštadienį, kovo 16-ą, Švenčionių progimnazijoje  įvyko regioninis meninio skaitymo konkursas, kuriame mūsų rajonui atstovavo Linas Martinkėnas, N.Daugėliškio mokyklos - daugiafunkcio centro aštuntokas (mokytoja Skirmantė Ramelienė),skaitęs V.V.Landsbergio „Obuolių pasakos“ ištrauką  ir Ovidijus Nasevičius, Vidiškių gimnazijos III klasės gimnazistas (mokytoja Zita Čičelienė).

Kovo 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina". Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką, padėti atsiskleisti 1-4 klasių mokiniams.

Kovo 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes, ugdant gabius matematikai mokinius aktyvinti ir puoselėti mokytojų iniciatyvą.

Vilniaus rajono Riešės gimnazija jau antrus metus rengia tarptautinę parodą – konkursą „Laiškai iš praeities – tautinės juostos“.

Kovo 7 dieną III klasės mokinės Rugilė Laučiškytė ir Sabina Slabadaitė dalyvavo rajoninėse mokinių smiginio varžybose ir tarp visų komandų surinkusios daugiausia taškų laimėjo pirmąją vietą.