Mokinių pasiekimai

Sveikiname KINGS olimpiados finalininką!

     KINGS olimpiada – laikas asmeninei pažangai, motyvuojančiai konkurencijai ir naujiems potyriams!

     Džiaugiamės, kad 4 klasės mokinys Nojus Grigonis nusprendė tobulinti savo anglų kalbos bei matematikos žinias KINGS olimpiadoje ir sėkmingai įveikęs kvalifikacinius olimpiados etapus pateko į KINGS olimpiados finalus, kurie vyko Utenos kolegijoje (anglų kalbos olimpiados finalas – kovo 23 dieną, matematikos olimpiados finalas – balandžio 6 dieną). Nojus puikiai pademonstravo savo anglų k. žinias finaliniame etape (68,18%,) ir buvo apdovanotas II-ojo lygmens diplomu, o matematikos finaliniame etape mokinys teisingai išsprendė 82,33% užduočių ir gavo I-ojo lygmens diplomą.

     Nojaus mama Ieva pasirūpino sūnaus nuvykimu į finalinius KINGS olimpiados etapus, už tokią gražią iniciatyvą jai labai dėkojame ir kartu džiaugiamės pasiektais Nojaus rezultatais.

Jurgita Raketienė, anglų k. vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


     Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Ignalinoje vyko rajono mokyklų šaškių varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos.

     Šeštadienį, kovo 16-ą, Švenčionių progimnazijoje  įvyko regioninis meninio skaitymo konkursas, kuriame mūsų rajonui atstovavo Linas Martinkėnas, N.Daugėliškio mokyklos - daugiafunkcio centro aštuntokas (mokytoja Skirmantė Ramelienė),skaitęs V.V.Landsbergio „Obuolių pasakos“ ištrauką  ir Ovidijus Nasevičius, Vidiškių gimnazijos III klasės gimnazistas (mokytoja Zita Čičelienė).

     Kovo 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina". Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką, padėti atsiskleisti 1-4 klasių mokiniams.

     Kovo 14 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes, ugdant gabius matematikai mokinius aktyvinti ir puoselėti mokytojų iniciatyvą.

     Vilniaus rajono Riešės gimnazija jau antrus metus rengia tarptautinę parodą – konkursą „Laiškai iš praeities – tautinės juostos“.