Mokinių pasiekimai

Aktyvi sporto savaitė

     Pasibaigus pavasario atostogoms, mokiniai vėl turėjo galimybę parodyti savo sportinius gebėjimus įvairių sporto šakų varžybose.

     Rajono mokyklų berniukų, gimusių 2003 m ir jaunesnių, krepšinio pirmenybėse, kuriose dalyvavo penkios rajono mokyklų komandos, mūsų gimnazijos krepšininkai (Achromkinas Irmantas, Juchnevič Raimondas, Ašurovas Arijus, Baubinas Tomas, Novickij Liudvig, Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Kardelis Pijus, Vitkus Irmantas, Grikinis Džiugas Rimantas, Damošius Arminas) užėmė trečiąją vietą.

     Rajono mokyklų virvės traukimo varžybose Baranauskas Ovidijus, Baubinas Deividas, Slabadaitė Sabina, Čeponis Jokūbas, Kazimirėnas Justinas, Malinauskas Nerijus ir Panavas Karolis laimėjo antrąją vietą.

     Ašurovas Arijus, Butkūnas Vytenis, Trubila Povilas ir Einikytė Sabina rajono šaškių pirmenybėse iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinėse šaškių varžybose. Jonavos sporto arenoje vykusiosiose varžybose mūsų gimnazijos mokiniai užėmė 13 vietą (dalyvavo 24 komandos). Individualioje įskaitoje puikiai pasirodė Sabina Einikytė, kuri su dar 7 žaidėjais pasidalino 6-13 vietas (dalyvavo 96 dalyviai).

     Rajono mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybose dalyvavo visos rajono mokyklos. Dalyviai bėgo 60 m, 800 m, metė kamuoliuką ir šoko į tolį įsibėgėjus. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda (Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Malinauskas Aivaras, Maslabojevas Kirilas, Česūnas Rokas Ervinas, Kurgonas Ramūnas) surinko daugiausia taškų ir laimėjo I-ąją vietą. Rokas Ervinas Česūnas surinko daugiausia taškų tarp visų varžybų dalyvių. Gegužės 14 dieną berniukai dalyvaus Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse lengvosios atletikos keturkovės varžybose Utenoje.

     Sveikiname visus dalyvius už pasiektus gerus rezultatus įvairiose varžybose.

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


     Gegužės 6 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos, kurias organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, į pagalbą pasitelkdami savivaldybės administracijos švietimo skyrių, policijos komisariato pareigūnus ir socialinius partnerius.

     Gegužės 6 d. mokyklos pradinukai tradiciškai dalyvavo rajoninėse „Šviesoforo“ varžybose ir iškovojo garbingą III vietą. Mokiniai savo žinias pritaikė spręsdami KET užduotėles, panaudodami atšvaitus, vaikščiodami per pėsčiųjų perėjas.

     Anykščių kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas. Jame dalyvavo  Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Utenos, Zarasų, Vilniaus rajonų, Visagino savivaldybės jaunieji talentai.

     Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro  vainikėlis“ vietinis turas. Jame  eksponuoti 20  mokinių darbai: Vidiškių gimnazijos, Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijos bei keramikos būrelio, Dūkšto mokyklos, Naujojo  Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro.

     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - pavasario sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2019 pavasario sesijos rezultatai