Mokinių pasiekimai

Aukšti rezultatai teisinių žinių konkurse „Temidė“

     Mes, II, III klasių mokinių komanda: Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė, Ovidijus Nasevičius, Ernesta Paslauskaitė, Monika Žemaitytė, savivaldybės etapo teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmusi I vietą, Ignalinos rajonui atstovavome regioniniame etape, kuris vyko Utenoje. Todėl gegužės 18-osios rytą kartu su mokytoja Jurgita Rėkašiene išbildėjome į Uteną įsivertinti bei įtvirtinti savo teisines žinias. Atvykę gavome nemenką užduotį pabėgimo kambaryje. Mums teko kriminalistų vaidmuo: reikėjo per kuo trumpesnį laiką atrasti sprogmenį ir, suvedus tinkamą skaičių kombinaciją, jį nukenksminti. Kad visa tai pavyktų, gavome įvairių užduočių, kurios pareikalavo itin greitos reakcijos, loginio mąstymo bei susikalbėjimo komandoje. Džiugu, kad mums tikrai šauniai sekėsi prisiminti, ką buvome išmokę ir tinkamai pritaikyti įgytas žinias, todėl iškovojome II vietą regione, be to, gerai praleidome laiką. Esame dėkingi mokytojai J. Rėkašienei, kuri kiekvienais metais mums padeda pasiruošti ir visados nuteikia geriems rezultatams.

Rugilė Laučiškytė, III klasės mokinė
Ankstesni įrašai


     Gegužės 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada.

     Gegužės 10 dieną Vilniuje vyko konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatų pagerbimo šventė, kurios metu I vietos diplomu buvo apdovanotas mūsų gimnazijos II klasės mokinys Ostinas Ivanovas.

     Dvi pradinukų (berniukų ir mergaičių) komandos gegužės 8 dieną dalyvavo rajoninėse trikovės varžybose. Vaikai rungtyniavo su  Naujojo Daugėliškio ir dviejomis Ignalinos mokyklų komandomis.

     Pasibaigus pavasario atostogoms, mokiniai vėl turėjo galimybę parodyti savo sportinius gebėjimus įvairių sporto šakų varžybose.

     Gegužės 6 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos, kurias organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, į pagalbą pasitelkdami savivaldybės administracijos švietimo skyrių, policijos komisariato pareigūnus ir socialinius partnerius.