Mokinių pasiekimai

Laureatai respublikiniame moksleivių piešinių konkurse Pasieniečiai-Lietuvos valstybės sienos sargyboje“

     Mūsų gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė, Erika Krupavičiūtė ir Monika Žemaitytė dalyvavo respublikiniame moksleivių piešinių konkurse Pasieniečiai-Lietuvos valstybės sienos sargyboje“.  Mergaitės piešė piešinius, kuriuose vaizdavo nelengvą, bet įdomų pasieniečių darbą. Ignalinos pasienio rinktinės saugomame ruože konkurse iš viso dalyvavo 105 moksleiviai. Iš visų šių piešinių komisija išrinko 9 geriausius, tarp kurių ir mūsų mokinių kūriniai. Savo amžiaus grupėse Elzė Trubilaitė laimėjo I – ąją vietą, Erika Krupavičiūtė  II- ąją. Mergaičių piešiniai toliau dalyvaus atrankoje Pasieniečių mokykloje, kuri vyks gegužės 24 d. Sveikiname laureates Elzę ir Eriką!

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Sveikiname Elzę Trubilaitę, tapusią konkurso „Po tėviškės dangum 2019“ nugalėtoja! Komisija iš visų atsiųstų darbų išrinko 10 pačių geriausių, tarp kurių buvo ir Elzės darbas.

     Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau penkioliktus metus suteikia galimybę vaikams realizuoti save ir padeda atskleisti kuo daugiau talentų. Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniai vis gausiau renkasi šį jaunųjų vertėjų konkursą, sėkmingai pritaikydami savo sukauptas žinias.

     Mes, II, III klasių mokinių komanda: Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė, Ovidijus Nasevičius, Ernesta Paslauskaitė, Monika Žemaitytė, savivaldybės etapo teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmę I vietą, Ignalinos rajonui atstovavome regioniniame etape, kuris vyko Utenoje.

     Gegužės 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada.

     Gegužės 10 dieną Vilniuje vyko konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatų pagerbimo šventė, kurios metu I vietos diplomu buvo apdovanotas mūsų gimnazijos II klasės mokinys Ostinas Ivanovas.