Mokinių pasiekimai

Ostinas Ivanovas – nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatas!

     Gegužės 10 dieną Vilniuje vyko konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatų pagerbimo šventė, kurios metu I vietos diplomu buvo apdovanotas mūsų gimnazijos II klasės mokinys Ostinas Ivanovas. Šventė prasidėjo nuo ekskursijos Lietuvos Respublikos Seime, vėliau mokiniai ir mokytojai lankėsi Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje, dalyvavo ekskursijoje po Vilniaus senamiestį. Vilniaus mokytojų namuose vykusį laureatų apdovanojimo renginį vedė lietuvių liaudies folkloro dainininkė Veronika Povilionienė, mokinius ir jų mokytojus sveikino gausus būrys svečių. Sveikiname Ostiną ir linkime jam daug kūrybinių idėjų kitų metų konkursui.

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Dvi pradinukų (berniukų ir mergaičių) komandos gegužės 8 dieną dalyvavo rajoninėse trikovės varžybose. Vaikai rungtyniavo su  Naujojo Daugėliškio ir dviejomis Ignalinos mokyklų komandomis.

     Pasibaigus pavasario atostogoms, mokiniai vėl turėjo galimybę parodyti savo sportinius gebėjimus įvairių sporto šakų varžybose.

     Gegužės 6 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos, kurias organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, į pagalbą pasitelkdami savivaldybės administracijos švietimo skyrių, policijos komisariato pareigūnus ir socialinius partnerius.

     Gegužės 6 d. mokyklos pradinukai tradiciškai dalyvavo rajoninėse „Šviesoforo“ varžybose ir iškovojo garbingą III vietą. Mokiniai savo žinias pritaikė spręsdami KET užduotėles, panaudodami atšvaitus, vaikščiodami per pėsčiųjų perėjas.

     Anykščių kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas. Jame dalyvavo  Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Utenos, Zarasų, Vilniaus rajonų, Visagino savivaldybės jaunieji talentai.