Pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2019 m. II etape užimta 3 vieta

Gegužės 6 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos, kurias organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, į pagalbą pasitelkdami savivaldybės administracijos švietimo skyrių, policijos komisariato pareigūnus ir socialinius partnerius.

Komandoms reikėjo atlikti teorines ir praktines rungtis. Mokiniai sprendė kelių eismo užduotis, praktiškai parodė, kaip naudoti atšvaitus, ir kaip komanda, atsakė į proto mūšio teorinius klausimus. Vėliau–kiekvienas vaikas privalėjo taisyklingai pereiti per kelią pėsčiųjų perėjoje ir sankryžoje.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad III vietą, surinkę 109 balus, užėmė Vidiškių gimnazijos pradinukai. Sveikiname!

Gegužės 6 d. mokyklos pradinukai tradiciškai dalyvavo rajoninėse „Šviesoforo“ varžybose ir iškovojo garbingą III vietą. Mokiniai savo žinias pritaikė spręsdami KET užduotėles, panaudodami atšvaitus, vaikščiodami per pėsčiųjų perėjas.

Anykščių kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas. Jame dalyvavo  Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Utenos, Zarasų, Vilniaus rajonų, Visagino savivaldybės jaunieji talentai.

Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro  vainikėlis“ vietinis turas. Jame  eksponuoti 20  mokinių darbai: Vidiškių gimnazijos, Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijos bei keramikos būrelio, Dūkšto mokyklos, Naujojo  Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro.

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - pavasario sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2019 pavasario sesijos rezultatai

KINGS olimpiada – laikas asmeninei pažangai, motyvuojančiai konkurencijai ir naujiems potyriams!