Mokinių pasiekimai

Puikūs pasirodymai lengvosios atletikos varžybose

     Laimėję pirmąją vietą rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose, mūsų gimnazijos vaikinai (Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Malinauskas Aivaras, Maslabojevas Kirilas, Česūnas Rokas Ervinas, Drobitov Deividas) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Utenoje. Puikiai jose pasirodė septintokas Rokas, kuris asmeninėje įskaitoje užėmė antrąją vietą (dalyvavo 54 vaikinai).

     Gegužės 23 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos. Mūsų gimnazijos mokiniai (Gabrielė Pečiulytė, Gintarė Atėnė Guigaitė, Neringa Drobitova, Neringa Bražiūnaitė, Deividas Bukauskas, Raimondas Juchnevič, Rokas Ervinas Česūnas, Deividas Drobitov) 5-8 klasių grupėje rungėsi tik su Naujojo Daugėliškio mokyklos daugiafunkcio centro bėgikais ir buvo greitesni bei finišo liniją kirto pirmieji. Sveikiname.

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas
Ankstesni įrašai


     Mūsų gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė, Erika Krupavičiūtė ir Monika Žemaitytė dalyvavo respublikiniame moksleivių piešinių konkurse Pasieniečiai-Lietuvos valstybės sienos sargyboje“.

     Sveikiname Elzę Trubilaitę, tapusią konkurso „Po tėviškės dangum 2019“ nugalėtoja! Komisija iš visų atsiųstų darbų išrinko 10 pačių geriausių, tarp kurių buvo ir Elzės darbas.

     Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau penkioliktus metus suteikia galimybę vaikams realizuoti save ir padeda atskleisti kuo daugiau talentų. Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniai vis gausiau renkasi šį jaunųjų vertėjų konkursą, sėkmingai pritaikydami savo sukauptas žinias.

     Mes, II, III klasių mokinių komanda: Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė, Ovidijus Nasevičius, Ernesta Paslauskaitė, Monika Žemaitytė, savivaldybės etapo teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmę I vietą, Ignalinos rajonui atstovavome regioniniame etape, kuris vyko Utenoje.

     Gegužės 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada.