Mokinių pasiekimai

Sveikiname „Tavo Žvilgsnis 2019“ nugalėtojus – diplomantus!

     Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau penkioliktus metus suteikia galimybę vaikams realizuoti save ir padeda atskleisti kuo daugiau talentų. Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniai vis gausiau renkasi šį jaunųjų vertėjų konkursą, sėkmingai pritaikydami savo sukauptas žinias. Konkurse „Tavo žvilgsnis“ gali dalyvauti 4-12 klasių moksleiviai, pasirinkę vieną iš šešių tekstų, konkurso dalyviai verčia jį  pasirinktinai iš anglų, rusų arba vokiečių kalbų į lietuvių kalbą. Šiais metais mūsų gimnazija užregistravo 22 moksleivius, norinčius „paragauti“ vertėjo duonos, 14 iš jų tapo nugalėtojais.

Sveikiname jaunuosius vertėjus:

Liepa Gruzdytė 4kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Nojus Grigonis 4kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Austėja Akinskaitė  6kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Gabija Peciulevičiūtė 6kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Vilija Čičovaitė 6kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Gintarė Atėnė Guigaitė 6kl. (vertimas iš rusų kalbos)

Ieva Jasiukianecaitė 7kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Skirmantas Strašinskas 8kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Džiugas Rimantas Grikinis 8kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Erika Mudinaitė III kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Ovidijus Nasevičius III kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Dainius Čeponis  IV kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Tomas Butkūnas IV kl. (vertimas iš anglų kalbos)

Erdvilė Čeponytė IV kl. (vertimas iš vokiečių kalbos)

Kalbų mokytojų metodinės grupės nariai
Ankstesni įrašai


     Mes, II, III klasių mokinių komanda: Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė, Ovidijus Nasevičius, Ernesta Paslauskaitė, Monika Žemaitytė, savivaldybės etapo teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmę I vietą, Ignalinos rajonui atstovavome regioniniame etape, kuris vyko Utenoje.

     Gegužės 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada.

     Gegužės 10 dieną Vilniuje vyko konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatų pagerbimo šventė, kurios metu I vietos diplomu buvo apdovanotas mūsų gimnazijos II klasės mokinys Ostinas Ivanovas.

     Dvi pradinukų (berniukų ir mergaičių) komandos gegužės 8 dieną dalyvavo rajoninėse trikovės varžybose. Vaikai rungtyniavo su  Naujojo Daugėliškio ir dviejomis Ignalinos mokyklų komandomis.

     Pasibaigus pavasario atostogoms, mokiniai vėl turėjo galimybę parodyti savo sportinius gebėjimus įvairių sporto šakų varžybose.