Mokinių pasiekimai

„Šviesoforo“ varžybose – III vieta

     Gegužės 6 d. mokyklos pradinukai tradiciškai dalyvavo rajoninėse „Šviesoforo“ varžybose ir iškovojo garbingą III vietą. Mokiniai savo žinias pritaikė spręsdami KET užduotėles, panaudodami atšvaitus, vaikščiodami per pėsčiųjų perėjas. Nors buvo sunku, bet komandos smagiai pabendravo su policijos pareigūnais, bendraamžiais. Vaikai gavo vardinius diplomus, medalius bei mielas dovanėles.

     Varžybose dalyvavo: Simas Peciulevičius 1 kl., Kamilė Dovidova 2 kl., Astoras Dovliaš 3 k l., Nojus Grigonis 4 kl. Mokinius varžyboms paruošė pradinių klasių mokytojos: Elena Abeciūnienė, Ilona Pakalkienė, Diana Kindurienė ir Jūratė Šalkauskienė.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Anykščių kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas. Jame dalyvavo  Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Utenos, Zarasų, Vilniaus rajonų, Visagino savivaldybės jaunieji talentai.

     Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro  vainikėlis“ vietinis turas. Jame  eksponuoti 20  mokinių darbai: Vidiškių gimnazijos, Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijos bei keramikos būrelio, Dūkšto mokyklos, Naujojo  Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro.

     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - pavasario sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2019 pavasario sesijos rezultatai

     KINGS olimpiada – laikas asmeninei pažangai, motyvuojančiai konkurencijai ir naujiems potyriams!

     Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Ignalinoje vyko rajono mokyklų šaškių varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos.