Mokinių pasiekimai

Trikovėje – antri

     Dvi pradinukų (berniukų ir mergaičių) komandos gegužės 8 dieną dalyvavo rajoninėse trikovės varžybose. Vaikai rungtyniavo su  Naujojo Daugėliškio ir dviejomis Ignalinos mokyklų komandomis. Sportininkai varžėsi trijose rungtyse: bėgo greičiui 30 metrų, metė kamuoliuką ir šoko į tolį įsibėgėjus. Mūsų sportininkai pasirodė puikiai. Nusileidusios tik pirmajai Ignalinos komandai ir berniukų, ir mergaičių komandos užėmė antrąsias vietas.

     Geriausiai sekėsi Ramintai Akinskaitei 3 kl., Liepai Gruzdytei 4 kl., Nojui Grigoniui 4 kl., Astorui Dovliaš 3 kl., Aivarui Baražiūnui 3 kl. Taip pat dalyvavo Miglė Sabaliauskaitė 4 kl., Gabija Česokaitė 3 kl., Brigita Kurgonaitė 3kl., Jokūbas Cicėnas 4 kl., Ričardas Česokas 4 kl.

     Smagu savo krūtines papuošti medaliais. Šaunuoliai, vaikai! Mokinius trikovei paruošė pradinių klasių mokytojos Diana Kindurienė ir Jūratė Šalkauskienė.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Pasibaigus pavasario atostogoms, mokiniai vėl turėjo galimybę parodyti savo sportinius gebėjimus įvairių sporto šakų varžybose.

     Gegužės 6 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos, kurias organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, į pagalbą pasitelkdami savivaldybės administracijos švietimo skyrių, policijos komisariato pareigūnus ir socialinius partnerius.

     Gegužės 6 d. mokyklos pradinukai tradiciškai dalyvavo rajoninėse „Šviesoforo“ varžybose ir iškovojo garbingą III vietą. Mokiniai savo žinias pritaikė spręsdami KET užduotėles, panaudodami atšvaitus, vaikščiodami per pėsčiųjų perėjas.

     Anykščių kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas. Jame dalyvavo  Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Utenos, Zarasų, Vilniaus rajonų, Visagino savivaldybės jaunieji talentai.

     Ignalinos krašto muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro  vainikėlis“ vietinis turas. Jame  eksponuoti 20  mokinių darbai: Vidiškių gimnazijos, Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijos bei keramikos būrelio, Dūkšto mokyklos, Naujojo  Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro.