Mokinių pasiekimai

Gimnazijos futbolininkai – II vietos nugalėtojai!

     Birželio mėn. 21 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviros rajono futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo vyresnio amžiaus dalyvių komandos. Šiame turnyre dalyvavo ir trenerio Irmanto Nalivaikos auklėtiniai - Vidiškių gimnazijos mokiniai, kurie atstovavo Vidiškių k. suburtai komandai ir sėkmingai pasirodė šiose pirmenybėse - laimėjo II-ąją vietą. Nusileido tik Ignalinos miesto studentų ir vyresnių klasių futbolininkų suburtai komandai.

     Jaunimas dar kartą parodė visą savo drąsą ir kovingumą. Dėkojame Vidiškių gimnazijos mokiniams už sunkų darbą aikštelėje!

     Vidiškių komandai atstovavo: Liudvig Novickij, Irmantas Achromkinas, Irmantas Vitkus, Irmantas Ramanauskas, Tomas Baubinas, Deividas Baubinas, Kajus Meidus, Vitalij Andrejev, Nojus Grigonis. Sveikiname!

Irmantas Nalivaika, neformalaus švietimo mokytojas
Ankstesni įrašai


     Laimėję pirmąją vietą rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose, mūsų gimnazijos vaikinai (Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Malinauskas Aivaras, Maslabojevas Kirilas, Česūnas Rokas Ervinas, Drobitov Deividas) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Utenoje.

     Mūsų gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė, Erika Krupavičiūtė ir Monika Žemaitytė dalyvavo respublikiniame moksleivių piešinių konkurse Pasieniečiai-Lietuvos valstybės sienos sargyboje“.

     Sveikiname Elzę Trubilaitę, tapusią konkurso „Po tėviškės dangum 2019“ nugalėtoja! Komisija iš visų atsiųstų darbų išrinko 10 pačių geriausių, tarp kurių buvo ir Elzės darbas.

     Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau penkioliktus metus suteikia galimybę vaikams realizuoti save ir padeda atskleisti kuo daugiau talentų. Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniai vis gausiau renkasi šį jaunųjų vertėjų konkursą, sėkmingai pritaikydami savo sukauptas žinias.

     Mes, II, III klasių mokinių komanda: Rugilė Laučiškytė, Sabina Slabadaitė, Ovidijus Nasevičius, Ernesta Paslauskaitė, Monika Žemaitytė, savivaldybės etapo teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmę I vietą, Ignalinos rajonui atstovavome regioniniame etape, kuris vyko Utenoje.