Mokinių pasiekimai

Dalyvavome kroso varžybose

     Spalio 15 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys mokinių iš visų rajono mokyklų. Geriausiai iš mūsų gimnazijos pasirodė aštuntokas Rokas Ervinas Česūnas, kuris savo amžiaus grupėje buvo greičiausias, ir abiturientė Sabina Slabadaitė, užėmusi antrąją vietą. Po bėgimo prizines vietas laimėję mokiniai buvo apdovanoti medaliais.

     Šiose varžybose taip pat dalyvavo: Liepa Gruzdytė, Nojus Grigonis, Liutauras Gruodis, Merkurij Rybakov, Agnė Drobitova, Ramūnas Kurgonas, Deividas Drobitov, Aivaras Malinauskas, Jokūbas Steponėnas, Martynas Steponėnas, Mindaugas Akinskas, Deividas Bukauskas, Raimondas Juchnevič, Arminas Damošius, Arvaidas Damošius.

     Sveikiname dalyvius ir prizininkus.

Informaciją parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis
Ankstesni įrašai


     Spalio 3 dieną gimnazijoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas, kuriame dalyvavo 25 mokiniai. Du III klasės mokiniai Ernesta Paslauskaitė ir Ostinas Ivanovas pateko į antrą etapą. Sveikiname!

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja

     Birželio mėn. 21 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviros rajono futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo vyresnio amžiaus dalyvių komandos.

     Laimėję pirmąją vietą rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose, mūsų gimnazijos vaikinai (Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Malinauskas Aivaras, Maslabojevas Kirilas, Česūnas Rokas Ervinas, Drobitov Deividas) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Utenoje.

     Mūsų gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė, Erika Krupavičiūtė ir Monika Žemaitytė dalyvavo respublikiniame moksleivių piešinių konkurse Pasieniečiai-Lietuvos valstybės sienos sargyboje“.

     Sveikiname Elzę Trubilaitę, tapusią konkurso „Po tėviškės dangum 2019“ nugalėtoja! Komisija iš visų atsiųstų darbų išrinko 10 pačių geriausių, tarp kurių buvo ir Elzės darbas.