Kvadrato varžybose – antra vieta

Spalio 22 d. trečios ir ketvirtos klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose ir užėmė antrąją vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Spalio 15 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys mokinių iš visų rajono mokyklų.

Spalio 3 dieną gimnazijoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas, kuriame dalyvavo 25 mokiniai. Du III klasės mokiniai Ernesta Paslauskaitė ir Ostinas Ivanovas pateko į antrą etapą. Sveikiname!

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja

Birželio mėn. 21 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviros rajono futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo vyresnio amžiaus dalyvių komandos.

Laimėję pirmąją vietą rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose, mūsų gimnazijos vaikinai (Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Malinauskas Aivaras, Maslabojevas Kirilas, Česūnas Rokas Ervinas, Drobitov Deividas) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Utenoje.

Mūsų gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė, Erika Krupavičiūtė ir Monika Žemaitytė dalyvavo respublikiniame moksleivių piešinių konkurse Pasieniečiai-Lietuvos valstybės sienos sargyboje“.