Futbolo varžybose – III vieta

Lapkričio 22 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, sporto žaidynių, berniukų ir mergaičių futbolo varžybos. Abi mūsų gimnazijos komandos laimėjo trečiąją vietą.

Mergaitės: Drobitova Agnė, Garnevičiūtė Austėja, Meilutė Beatričė, Čičovaitė Vilija, Guigaitė Atėnė Gintarė, Kaškilevičiūtė Aistė, Kazinec Teresė Austėja, Pečiulytė Gabrielė, Grinkevičiūtė Gabrielė, Drobitova Neringa.

Berniukai: Malinauskas Aivaras, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas, Grigonis Nojus, Česokas Ričardas, Gruodis Liutauras, Rybakov Merkurij, Garnevičius Augustinas. Sveikiname.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.

Lapkričio 25-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo sužaistas mačas, po kurio paaiškėjo, kas atstovaus šiam rajonui tolimesniuose „Umaras-JKL” etapuose.

Lapkričio 20 dieną Paliesiaus dvare vyko šventinė konferencija, kurioje pasidžiaugta bendruomenių ir verslo iniciatyvomis, kalbėta apie jau įgyvendintus ir naujus projektus.

Mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo rajono mokyklų mokinių kvadrato varžybose.

Spalio 22 d. trečios ir ketvirtos klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose ir užėmė antrąją vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Spalio 15 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys mokinių iš visų rajono mokyklų.