Ignalinos rajone triumfavo Vidiškių „Žaibas”

Lapkričio 25-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo sužaistas mačas, po kurio paaiškėjo, kas atstovaus šiam rajonui tolimesniuose „Umaras-JKL” etapuose. Be vieno iš savo ekipos lyderių žaidusi Ignalinos gimnazijos „Prieš srovę” rezultatu 31:57 (3:20, 13:9, 7:15, 8:13) pripažino Vidiškių gimnazijos „Žaibo” pranašumą.

Svečiai iš Vidiškių iniciatyvos ėmėsi jau nuo pat pirmųjų mačo akimirkų. Emilio Druteikos vedamas „Žaibas” pirmąjį kėlinį sugebėjo laimėti net 3:20.

Antrajame ketvirtyje Gintaro Gruodžio ekipa leido krepšiniu pasimėgauti ir atsarginiams žaidėjams, tad tuo pasinaudoję ignaliniečiai atotrūkį kiek sumažino – 16:29.

Po ilgosios mačo pertraukos Vidiškių gimnazijos komanda sutvarkė visus formalumus ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 31:57.

Po šių rungtynių paaiškėjo visi Ignalinos rajono prizininkai. Trečiąją vietą užėmė Ignalinos gimnazijos „Bazė”, antrąją – tos pačios mokyklos „Prieš srovę”, o pirmąja vieta ir bilietu į kitą „Umaras-JKL” etapą džiaugėsi Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijos komanda „Žaibas”.

Artimiausiu metu „Žaibo” krepšininkų lauks susitikimai su Zarasų rajono nugalėtojais – komanda „Ąžuolas” – bei ekipa, triumfuosiančia Visagino mieste.

Šį barjerą įveikusi komanda pateks į III „Umaras-JKL” turnyro etapą.

„Žaibas”: Ovidijus Nasevičius 16, Emilis Druteika 15, Tomas Baubinas 12, Povilas Trubila 6, Deividas Baubinas 4, Nerijus Malinauskas ir Deividas Bimba po 2.

www.juventuslyga.lt

Lapkričio 20 dieną Paliesiaus dvare vyko šventinė konferencija, kurioje pasidžiaugta bendruomenių ir verslo iniciatyvomis, kalbėta apie jau įgyvendintus ir naujus projektus.

Mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo rajono mokyklų mokinių kvadrato varžybose.

Spalio 22 d. trečios ir ketvirtos klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose ir užėmė antrąją vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Spalio 15 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys mokinių iš visų rajono mokyklų.

Spalio 3 dieną gimnazijoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas, kuriame dalyvavo 25 mokiniai. Du III klasės mokiniai Ernesta Paslauskaitė ir Ostinas Ivanovas pateko į antrą etapą. Sveikiname!

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja