Mergaitės ir berniukai dalyvaus zoninėse varžybose

Mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo rajono mokyklų mokinių kvadrato varžybose. Pasibaigus joms paaiškėjo, kad abi komandos atstovaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose. Linkime sėkmės.

Mergaičių komanda: Kurgonaitė Brigita, Akinskaitė Raminta, Gruzdytė Liepa, Drobitova Agnė, Garnevičiūtė Austėja, Janutėnaitė Laura, Petrulėnaitė Giedrė, Mačėnaitė Rugilė, Meilutė Beatričė.

Berniukų komanda: Dovliaš Astoras, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas, Gruodis Liutauras, Grigonis Nojus, Česokas Ričardas, Kaškilevičius Adomas, Rybakov Merkurij, Cicėnas Jokūbas.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Spalio 22 d. trečios ir ketvirtos klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose ir užėmė antrąją vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Spalio 15 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys mokinių iš visų rajono mokyklų.

Spalio 3 dieną gimnazijoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas, kuriame dalyvavo 25 mokiniai. Du III klasės mokiniai Ernesta Paslauskaitė ir Ostinas Ivanovas pateko į antrą etapą. Sveikiname!

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja

Birželio mėn. 21 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviros rajono futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo vyresnio amžiaus dalyvių komandos.

Laimėję pirmąją vietą rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose, mūsų gimnazijos vaikinai (Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Malinauskas Aivaras, Maslabojevas Kirilas, Česūnas Rokas Ervinas, Drobitov Deividas) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Utenoje.