Mokinių pasiekimai

Monika Žemaitytė – konkurso „Maži darbai – didelių pasiekimų pradžia“ laureatė

     Lapkričio 20 dieną Paliesiaus dvare vyko šventinė konferencija, kurioje pasidžiaugta bendruomenių ir verslo iniciatyvomis, kalbėta apie jau įgyvendintus ir naujus projektus. Šventę papuošė Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė „Color jazz“, dovanojusi nuostabų koncertas. Į šį renginį buvo pakviestos ir dvi mūsų gimnazistės – Ernesta Paslauskaitė bei Monika Žemaitytė, kurios kūrė ir konkursui „Maži darbai – didelių pasiekimų pradžia“ pristatė Ignalinoje pagamintos produkcijos ženklus. Iš viso konkursui mokinių kūrinius pristatė trys mūsų rajono ugdymo įstaigos, bet pačiu geriausiu buvo pripažintas Monikos sukurtas ženklas. Monika apdovanota saldžia dovana ir dovanų čekiu.

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė 
Ankstesni įrašai


     Mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo rajono mokyklų mokinių kvadrato varžybose.

     Spalio 22 d. trečios ir ketvirtos klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose ir užėmė antrąją vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

     Spalio 15 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus būrys mokinių iš visų rajono mokyklų.

     Spalio 3 dieną gimnazijoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas, kuriame dalyvavo 25 mokiniai. Du III klasės mokiniai Ernesta Paslauskaitė ir Ostinas Ivanovas pateko į antrą etapą. Sveikiname!

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja

     Birželio mėn. 21 dieną Ignalinos miesto stadione vyko atviros rajono futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo vyresnio amžiaus dalyvių komandos.