Zoninėse kvadrato varžybose – II vieta

Lapkričio 23 dieną mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos Juodupėje (Rokiškio r.) dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose ir užėmė II vietą.

Mergaitės: Žemaitytė Ugnė, Kurgonaitė Brigita, Drobitova Agnė, Garnevičiūtė Austėja, Janutėnaitė Laura, Mačėnaitė Rugilė, Meilutė Beatričė, Apyvalaitė Aistė.

Berniukai: Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas, Grigonis Nojus, Česokas Ričardas, Gruodis Liutauras, Rybakov Merkurij, Dovliaš Astoras, Adomas Kaškilevičius, Jokūbas Cicėnas. Sveikiname.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.

Lapkričio 22 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, sporto žaidynių, berniukų ir mergaičių futbolo varžybos. Abi mūsų gimnazijos komandos laimėjo trečiąją vietą.

Lapkričio 25-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo sužaistas mačas, po kurio paaiškėjo, kas atstovaus šiam rajonui tolimesniuose „Umaras-JKL” etapuose.

Lapkričio 20 dieną Paliesiaus dvare vyko šventinė konferencija, kurioje pasidžiaugta bendruomenių ir verslo iniciatyvomis, kalbėta apie jau įgyvendintus ir naujus projektus.

Mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo rajono mokyklų mokinių kvadrato varžybose.

Spalio 22 d. trečios ir ketvirtos klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose ir užėmė antrąją vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.