Įteikti apdovanojimai

Gruodžio 6 dieną Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėjas Henrikas Šiaudinis lankėsi gimnazijoje ir apdovanojo mokinius, dalyvavusius konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“, ir jiems padėjusias pasiruošti dailės ir technologijų mokytoją metodininkę Audronę Krikščionaitienę bei biologijos mokytoją ekspertę Oną Motiejonienę. Konkurso nugalėtoja – III klasės mokinė Ernesta Paslauskaitė –  pavasarį turės galimybę  apsilankyti Europos Parlamente.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Vyresniųjų klasių gimnazistai dalyvavo Europos Parlamento nario Broniaus Ropės organizuotame konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“. Konkurso tikslas – didinti gimnazijos bendruomenės savimonę apie besaikio plastiko vartojimo problemą ir ieškoti būdų, kaip ją spręsti.

Lapkričio 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Ignalinos rajono trečių ir ketvirtų klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailyraščio meistras 2019“. Konkurso tikslas – mokiniams ugdytis taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

Gruodžio 2-ąją Ignalinoje prasidėjo „Umaras-JKL“ antrasis etapas, kur Ignalinos-Visagino-Zarasų diviziono pirmosiose rungtynėse susitiko Vidiškių „Žaibas“ ir Zarasų „Ąžuolas“. Visų rungtynių metu pirmavusiems aikštės šeimininkams pavyko iniciatyvą išlaikyti iki rungtynių pabaigos bei antrąjį etapą pradėti pergalingai – 73:63 (20:15, 13:10, 18:20, 22:18).

Lapkričio 23 dieną mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos Juodupėje (Rokiškio r.) dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose ir užėmė II vietą.

Lapkričio 22 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, sporto žaidynių, berniukų ir mergaičių futbolo varžybos. Abi mūsų gimnazijos komandos laimėjo trečiąją vietą.