Konkursas „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“

Vyresniųjų klasių gimnazistai dalyvavo Europos Parlamento nario Broniaus Ropės organizuotame konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“. Konkurso tikslas – didinti gimnazijos bendruomenės savimonę apie besaikio plastiko vartojimo problemą ir ieškoti būdų, kaip ją spręsti. 19 gimnazistų pateikė savo idėjas, iš kurių lapkričio 28 dieną vertinimo komisija išrinko geriausią – III klasės mokinės Ernestos Paslauskaitės piešinį. Konkurse dalyvavę mokiniai bus apdovanoti europarlamentaro Broniaus Ropės įsteigtais prizais, o Ernesta lankysis Briuselyje.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Lapkričio 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Ignalinos rajono trečių ir ketvirtų klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailyraščio meistras 2019“. Konkurso tikslas – mokiniams ugdytis taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

Gruodžio 2-ąją Ignalinoje prasidėjo „Umaras-JKL“ antrasis etapas, kur Ignalinos-Visagino-Zarasų diviziono pirmosiose rungtynėse susitiko Vidiškių „Žaibas“ ir Zarasų „Ąžuolas“. Visų rungtynių metu pirmavusiems aikštės šeimininkams pavyko iniciatyvą išlaikyti iki rungtynių pabaigos bei antrąjį etapą pradėti pergalingai – 73:63 (20:15, 13:10, 18:20, 22:18).

Lapkričio 23 dieną mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos Juodupėje (Rokiškio r.) dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose ir užėmė II vietą.

Lapkričio 22 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, sporto žaidynių, berniukų ir mergaičių futbolo varžybos. Abi mūsų gimnazijos komandos laimėjo trečiąją vietą.

Lapkričio 25-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo sužaistas mačas, po kurio paaiškėjo, kas atstovaus šiam rajonui tolimesniuose „Umaras-JKL” etapuose.