Prizinė vieta rajoniniame konkurse „Dailyraščio meistras 2019“

Lapkričio 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Ignalinos rajono trečių ir ketvirtų klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailyraščio meistras 2019“. Konkurso tikslas – mokiniams ugdytis taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai – trečiokė Živilė Gasperavičiūtė ir ketvirtokas Astoras Dovliaš. Smagu, kad Astoras jau antrus metus iš eilės šiame konkurse laimi prizines vietas. Šįkart komisija jam skyrė trečiąją vietą. Sveikiname Astorą ir džiaugiamės, kad šiame informacinių technologijų kupiname pasaulyje galime didžiuotis ir ranka rašytu dailiu lietuvišku tekstu.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Gruodžio 2-ąją Ignalinoje prasidėjo „Umaras-JKL“ antrasis etapas, kur Ignalinos-Visagino-Zarasų diviziono pirmosiose rungtynėse susitiko Vidiškių „Žaibas“ ir Zarasų „Ąžuolas“. Visų rungtynių metu pirmavusiems aikštės šeimininkams pavyko iniciatyvą išlaikyti iki rungtynių pabaigos bei antrąjį etapą pradėti pergalingai – 73:63 (20:15, 13:10, 18:20, 22:18).

Lapkričio 23 dieną mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos Juodupėje (Rokiškio r.) dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose ir užėmė II vietą.

Lapkričio 22 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, sporto žaidynių, berniukų ir mergaičių futbolo varžybos. Abi mūsų gimnazijos komandos laimėjo trečiąją vietą.

Lapkričio 25-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo sužaistas mačas, po kurio paaiškėjo, kas atstovaus šiam rajonui tolimesniuose „Umaras-JKL” etapuose.

Lapkričio 20 dieną Paliesiaus dvare vyko šventinė konferencija, kurioje pasidžiaugta bendruomenių ir verslo iniciatyvomis, kalbėta apie jau įgyvendintus ir naujus projektus.