Svarčio kilnojimo varžybose – II vieta

Gruodžio 10 dieną mūsų gimnazijos mokiniai (Tadas Kisielius, Saulė Rastenytė, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Aldona Panavaitė, Mykolas Rimšelis) dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių svarsčio kilnojimo varžybose ir laimėjo II vietą.

Sausio pabaigoje jie atstovaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse varžybose. Sveikiname ir linkime sėkmės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.

Gruodžio 6 dieną Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėjas Henrikas Šiaudinis lankėsi gimnazijoje ir apdovanojo mokinius, dalyvavusius konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“, ir jiems padėjusias pasiruošti dailės ir technologijų mokytoją metodininkę Audronę Krikščionaitienę bei biologijos mokytoją ekspertę Oną Motiejonienę.

Vyresniųjų klasių gimnazistai dalyvavo Europos Parlamento nario Broniaus Ropės organizuotame konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“. Konkurso tikslas – didinti gimnazijos bendruomenės savimonę apie besaikio plastiko vartojimo problemą ir ieškoti būdų, kaip ją spręsti.

Lapkričio 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Ignalinos rajono trečių ir ketvirtų klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailyraščio meistras 2019“. Konkurso tikslas – mokiniams ugdytis taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

Gruodžio 2-ąją Ignalinoje prasidėjo „Umaras-JKL“ antrasis etapas, kur Ignalinos-Visagino-Zarasų diviziono pirmosiose rungtynėse susitiko Vidiškių „Žaibas“ ir Zarasų „Ąžuolas“. Visų rungtynių metu pirmavusiems aikštės šeimininkams pavyko iniciatyvą išlaikyti iki rungtynių pabaigos bei antrąjį etapą pradėti pergalingai – 73:63 (20:15, 13:10, 18:20, 22:18).

Lapkričio 23 dieną mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos Juodupėje (Rokiškio r.) dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose ir užėmė II vietą.