Mokinių pasiekimai

Vidiškių „Žaibas“ po atkaklios kovos įveikė Zarasų „Ąžuolo“ krepšininkus

     Gruodžio 2-ąją Ignalinoje prasidėjo „Umaras-JKL“ antrasis etapas, kur Ignalinos-Visagino-Zarasų diviziono pirmosiose rungtynėse susitiko Vidiškių „Žaibas“ ir Zarasų „Ąžuolas“. Visų rungtynių metu pirmavusiems aikštės šeimininkams pavyko iniciatyvą išlaikyti iki rungtynių pabaigos bei antrąjį etapą pradėti pergalingai – 73:63 (20:15, 13:10, 18:20, 22:18).

     Rungtynių pradžioje abi komandos demonstravo lygią bei įtemptą kovą, o jau po pirmųjų dešimties minučių buvo aišku, kad lengvos pergalės iškovoti nei vieniems, nei kitiems nepavyks. 2 tolimus metimus pataikę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį bei po pirmojo ketvirčio turėjo 5 taškų pranašumą – 20:15.

     Antrajame rungtynių kėlinyje abi komandos susidūrė su sunkumais puolime. Itin nerezultatyvus ketvirtis, kurį vis tik pavyko laimėti „Žaibo“ krepšininkams, kurie  į antrąją rungtynių dalį žengė su 8 taškų persvara – 33:25.

     Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę zarasiškiai kibo varžovams į atlapus. A.Buičenkos treniruojami „Ąžuolo“ komandos krepšininkai pataiko svarbius metimus bei prieš lemiamas dešimt minučių atsilikimą sumažiną – 51:45.

     Lemiamo kėlinio metu iniciatyvą į savas rankas susigrąžino Vidiškių „Žaibas“, kuris sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą bei į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę antrajame čempionato etape.

 „Žaibas“: Emilis Druteika 28, Deividas Baubinas 18, Aleksas Kralikauskas 14, Olegas Ivanovas 5, Tomas Baubinas ir Ovidijus Nasevičius po 4.

www.juventuslyga.lt
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 23 dieną mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos Juodupėje (Rokiškio r.) dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose ir užėmė II vietą.

     Lapkričio 22 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, sporto žaidynių, berniukų ir mergaičių futbolo varžybos. Abi mūsų gimnazijos komandos laimėjo trečiąją vietą.

     Lapkričio 25-ąją Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo sužaistas mačas, po kurio paaiškėjo, kas atstovaus šiam rajonui tolimesniuose „Umaras-JKL” etapuose.

     Lapkričio 20 dieną Paliesiaus dvare vyko šventinė konferencija, kurioje pasidžiaugta bendruomenių ir verslo iniciatyvomis, kalbėta apie jau įgyvendintus ir naujus projektus.

     Mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo rajono mokyklų mokinių kvadrato varžybose.