Mokinių pasiekimai

„Vilkakalnis-3“ nepadoriu skirtumu nušlavė svečius iš Visagino

     Gruodžio 16-ąją dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo žaidžiamos Visagino-Ignalinos-Zarasų diviziono rungtynės, kuriose Vidiškių „Vilkakalnis-3“ tiesiog sutrypė svečius iš Visagino. Viso mačo metu dominavę G. Gruodžio auklėtiniai – 123:25 (26:1, 33:9, 31:8, 33:7) nepaliko vilčių Visagino „Verdenei“ bei iškovojo pergalę.

     Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių abejose aikštės pusėse vilčių varžovams nepalikę Vidiškių krepšininkai krovėsi savo pranašumą, o vos vieną tašką per dešimt minučių pelnė visaginiečiai po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo 25 taškų skirtumu – 26:1.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrajame kėlinyje. Svečiai ir toliau neturėjo jokių šansų nei puolime, nei gynyboje, o po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė net 49 taškai – 59:10.

     Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę aikštės šeimininkai toliau sėkmingai didino savo pranašumą bei neleido varžovams net pasvajoti apie intrigą – 90:18.

     Prieš ketvirtąjį kėlinį neaiškus buvo tik galutinis rungtynių rezultatas. Visagino „Verdenė“ dar karta nepelnė nė 10 taškų per kėlinį, o aikštės šeimininkai šventė pergalę nepadoriu skirtumu – 123:25.

„Vilkakalnis-3“: Aleksas Kralikauskas 34, Emilis Druteika 30, Tomas Baubinas 25, Ovidijus Nasevičius 13, Olegas Ivanovas 12, Karolis Jelinskas 5, Deividas Baubinas 4.

www.juventuslyga.lt
Ankstesni įrašai


     Gruodžio 10 dieną mūsų gimnazijos mokiniai (Tadas Kisielius, Saulė Rastenytė, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Aldona Panavaitė, Mykolas Rimšelis) dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių svarsčio kilnojimo varžybose ir laimėjo II vietą.

     Gruodžio 6 dieną Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėjas Henrikas Šiaudinis lankėsi gimnazijoje ir apdovanojo mokinius, dalyvavusius konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“, ir jiems padėjusias pasiruošti dailės ir technologijų mokytoją metodininkę Audronę Krikščionaitienę bei biologijos mokytoją ekspertę Oną Motiejonienę.

     Vyresniųjų klasių gimnazistai dalyvavo Europos Parlamento nario Broniaus Ropės organizuotame konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“. Konkurso tikslas – didinti gimnazijos bendruomenės savimonę apie besaikio plastiko vartojimo problemą ir ieškoti būdų, kaip ją spręsti.

     Lapkričio 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Ignalinos rajono trečių ir ketvirtų klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailyraščio meistras 2019“. Konkurso tikslas – mokiniams ugdytis taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

     Gruodžio 2-ąją Ignalinoje prasidėjo „Umaras-JKL“ antrasis etapas, kur Ignalinos-Visagino-Zarasų diviziono pirmosiose rungtynėse susitiko Vidiškių „Žaibas“ ir Zarasų „Ąžuolas“. Visų rungtynių metu pirmavusiems aikštės šeimininkams pavyko iniciatyvą išlaikyti iki rungtynių pabaigos bei antrąjį etapą pradėti pergalingai – 73:63 (20:15, 13:10, 18:20, 22:18).