II vieta krepšinio 3x3 varžybose

Sausio 7 dieną Vidiškių gimnazijos sporto salėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybos. Mūsų gimnazijos komanda (Arijus Ašurovas, Tomas Baubinas, Raimondas Juchnevič, Irmantas Vitkus) užėmė II vietą. Varžybose taip pat dalyvavo ir antra komanda (Martynas Steponėnas, Jokūbas Steponėnas, Kajus Meidus, Pijus Kardelis), kuri žaidė be konkurencijos. Sveikiname.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.

Gruodžio 16-ąją dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo žaidžiamos Visagino-Ignalinos-Zarasų diviziono rungtynės, kuriose Vidiškių „Vilkakalnis-3“ tiesiog sutrypė svečius iš Visagino.

Gruodžio 10 dieną mūsų gimnazijos mokiniai (Tadas Kisielius, Saulė Rastenytė, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Aldona Panavaitė, Mykolas Rimšelis) dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių svarsčio kilnojimo varžybose ir laimėjo II vietą.

Gruodžio 6 dieną Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėjas Henrikas Šiaudinis lankėsi gimnazijoje ir apdovanojo mokinius, dalyvavusius konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“, ir jiems padėjusias pasiruošti dailės ir technologijų mokytoją metodininkę Audronę Krikščionaitienę bei biologijos mokytoją ekspertę Oną Motiejonienę.

Vyresniųjų klasių gimnazistai dalyvavo Europos Parlamento nario Broniaus Ropės organizuotame konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“. Konkurso tikslas – didinti gimnazijos bendruomenės savimonę apie besaikio plastiko vartojimo problemą ir ieškoti būdų, kaip ją spręsti.

Lapkričio 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Ignalinos rajono trečių ir ketvirtų klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailyraščio meistras 2019“. Konkurso tikslas – mokiniams ugdytis taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.