Prizinė vieta rajoninėje chemijos olimpiadoje

Sausio 10 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi chemija, plėtoti mokinių chemijos mokslo srities žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir savarankiškumą bei eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 9 klasių grupėje II vietą pasidalino Linas Martinkėnas (mokytoja Laimutė Šimonienė).Sveikiname!

Sausio 7 dieną Vidiškių gimnazijos sporto salėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybos. Mūsų gimnazijos komanda (Arijus Ašurovas, Tomas Baubinas, Raimondas Juchnevič, Irmantas Vitkus) užėmė II vietą.

Gruodžio 16-ąją dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo žaidžiamos Visagino-Ignalinos-Zarasų diviziono rungtynės, kuriose Vidiškių „Vilkakalnis-3“ tiesiog sutrypė svečius iš Visagino.

Gruodžio 10 dieną mūsų gimnazijos mokiniai (Tadas Kisielius, Saulė Rastenytė, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Aldona Panavaitė, Mykolas Rimšelis) dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių svarsčio kilnojimo varžybose ir laimėjo II vietą.

Gruodžio 6 dieną Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėjas Henrikas Šiaudinis lankėsi gimnazijoje ir apdovanojo mokinius, dalyvavusius konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“, ir jiems padėjusias pasiruošti dailės ir technologijų mokytoją metodininkę Audronę Krikščionaitienę bei biologijos mokytoją ekspertę Oną Motiejonienę.

Vyresniųjų klasių gimnazistai dalyvavo Europos Parlamento nario Broniaus Ropės organizuotame konkurse „Gana to plastiko. Renkuosi žalią!“. Konkurso tikslas – didinti gimnazijos bendruomenės savimonę apie besaikio plastiko vartojimo problemą ir ieškoti būdų, kaip ją spręsti.