Mokinių pasiekimai

Tinklinio varžybose – II vieta

     Sausio 15 dieną mūsų gimnazijos vaikinai ir merginos dalyvavo  rajono kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose ir abi komandos užėmė II vietą.

Merginos: Trubilaitė Elzė, Panavaitė Aldona, Petkelytė Vida, Toptyginaitė Monika, Krupavičiūtė Erika, Peciulevičiūtė Erika.

Vaikinai: Butkūnas Vytenis, Bukauskas Deividas, Ašurovas Arijus, Dovidov Deividas, Damošius Arminas, Juchnevič Raimondas.

     Sveikiname.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.
Ankstesni įrašai


     Sausio 17 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, surasti ir puoselėti talentus, rengti mokinius tarptautinėms matematikos varžyboms, skatinti mokinių motyvaciją rinktis matematikos ar su ja susijusias specialybes.

     Sausio 10 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi chemija, plėtoti mokinių chemijos mokslo srities žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir savarankiškumą bei eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

     Sausio 7 dieną Vidiškių gimnazijos sporto salėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybos. Mūsų gimnazijos komanda (Arijus Ašurovas, Tomas Baubinas, Raimondas Juchnevič, Irmantas Vitkus) užėmė II vietą.

     Gruodžio 16-ąją dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre buvo žaidžiamos Visagino-Ignalinos-Zarasų diviziono rungtynės, kuriose Vidiškių „Vilkakalnis-3“ tiesiog sutrypė svečius iš Visagino.

     Gruodžio 10 dieną mūsų gimnazijos mokiniai (Tadas Kisielius, Saulė Rastenytė, Ovidijus Baranauskas, Karolis Panavas, Povilas Trubila, Ovidijus Nasevičius, Aldona Panavaitė, Mykolas Rimšelis) dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių svarsčio kilnojimo varžybose ir laimėjo II vietą.