II vieta rajoninėje rusų kalbos olimpiadoje

Vasario 12 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada. Mokiniai atliko testą ir rašymo užduotį.

Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kultūra, rusų kalba, jos vieta tarp kitų Europos kalbų, grožine rusų literatūra, skatinti mokinių, besimokančių rusų, lietuvių ir lenkų mokyklose, norą pažinti vieniems kitus, bendrauti.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad II vietą užėmė mūsų gimnazijos III kl. mokinė Jolanta Toptyginaitė (mokytoja Nadiežda Stefanskaja) Sveikiname!

Vasario 7 dieną Vilniaus r. Zujūnų gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos vaikinų komanda (Ašurovas Arijus, Dovidov Deividas, Juchnevič Raimondas, Kajus Meidus).

Vasario 5 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti  kūrybingą, mąstančią  ir iškalbingą individualybę, skatinti   mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Vasario 4 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų mokinių stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos.

Sausio 31 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2019 rudens sesija