Mokinių pasiekimai

Konkurse "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" užimtos prizinės vietos

     Vasario 13 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą.

     Taip pat siekiama, kad tirdami Lietuvos istoriją darbų autoriai ją „atrastų“ per konkrečių asmenų (tam tikrų istorinių įvykių liudininkų) likimus ir istorijas. Komisija sulaukė daug kūrybinių darbų, mokiniai piešė, rašė, kūrė filmą. Filmą sukūrė mūsų gimnazijos moksleivis Linas Martinkėnas (mokytoja  Neringa Mudėnienė).

     Rašinių dalyje III vietą užėmė Linas Martinkėnas. 5-8 klasių grupėje piešinių dalyje III vietą pasidalino Vitalijus Andrejevas ir Ramūnas Kurgonas (mokytoja Audronė Krikščionaitienė). 9-12 klasių grupėje piešinių dalyje I vietą pasidalijo Jolanta Toptyginaitė (mokytoja Audronė Krikščionaitienė), II vietą pasidalino Ostinas Ivanovas (mokytoja Audronė Krikščionaitienė), III vieta atiteko Linui Martinkėnui (mokytoja Audronė Krikščionaitienė).
Ankstesni įrašai


     Vasario 10 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko jau kelintus metus iš eilės organizuojamos Jaunojo pasieniečio būrelių narių krepšinio 3 × 3 varžybos.

     Vasario 12 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada. Mokiniai atliko testą ir rašymo užduotį.

     Vasario 7 dieną Vilniaus r. Zujūnų gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos vaikinų komanda (Ašurovas Arijus, Dovidov Deividas, Juchnevič Raimondas, Kajus Meidus).

     Vasario 5 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti  kūrybingą, mąstančią  ir iškalbingą individualybę, skatinti   mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

     Vasario 4 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų mokinių stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos.