Mokinių pasiekimai

Meninio skaitymo konkurse iškovotos prizinės vietos

      Vasario 5 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti  kūrybingą, mąstančią  ir iškalbingą individualybę, skatinti   mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

     Konkurse dalyvauja 5-12 klasių mokiniai, dalyviai  vertinami  dviejose amžiaus  grupėse: 5-8 kl. ir 9-12 kl. Skaitovai gali skaityti vieną poezijos kūrinį arba vieną prozos kūrinio ištrauką lietuvių kalba.

     5-8 klasių grupėje III vietą užėmė Beatričė Meilutė, o 9-12 klasių grupėje taip pat III vietą iškovojo Linas Martinkėnas. Abu mokinius konkursui ruošė mokytoja Neringa Mudėnienė. Sveikiname.

    
Ankstesni įrašai


     Vasario 4 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų mokinių stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos.

     Sausio 31 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

     Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2019 rudens sesija

 

     Sausio 24 dieną dalyvavome Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse svarsčio kilnojimo varžybose, kurios vyko Ukmergės r. Taujėnų gimnazijoje. Dalyviai varžėsi svarsčio stūmimo bei rovimo rungtyse.

     Sausio 24 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Olimpiados tikslas yra skatinti mokinius domėtis biologija, ugdyti mokinių mokslinį – kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis biologijos žiniomis, ugdyti kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.