Mokinių pasiekimai

Puikus Ernestos ir Austėjos pasirodymas technologijų olimpiadoje

     Vasario 26 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada 7-8, 9-10 ir 11-12 klasių mokiniams. Olimpiados tema – „2020 Miniatiūra 20x20. Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus.

     Mokiniai dalyvavo konstrukcinių medžiagų, tekstilės ir taikomojo meno, amatų ir dizaino sekcijose. Dalyviai atsivežė namų darbą ir vietoje atliko kūrybinę užduotį.

     Konstrukcinių medžiagų sekcijoje 7-8 klsaių grupėje I vietą užėmė Austėja Akinskaitė (mokytojas Rimantas Malinauskas), taikomojo meno, amatų ir dizaino sekcijoje I vietą užėmė Ernesta Paslauskaitė (mokytoja Audronė Krikščionaitienė). Sveikiname!

     Komisija nusprendė, kad Ernesta Paslauskaitė ir Austėja Akinskaitė atstovaus mūsų savivaldybei šalies etapo olimpiadoje, kuri vyks Zarasų žemės ūkio mokykloje balandžio 30 dieną.
Ankstesni įrašai


     Vasario 25 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - „Lietuvos valstybės ir visuomenės raida Gediminaičių ir Jogailaičių valdymo laikotarpiu (1295–1572)“.

     Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.

     Vasario 13 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą.

     Vasario 10 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje vyko jau kelintus metus iš eilės organizuojamos Jaunojo pasieniečio būrelių narių krepšinio 3 × 3 varžybos.

     Vasario 12 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada. Mokiniai atliko testą ir rašymo užduotį.