Tarpzoninėse varžybose – III vieta

Vasario 7 dieną Vilniaus r. Zujūnų gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos vaikinų komanda (Ašurovas Arijus, Dovidov Deividas, Juchnevič Raimondas, Kajus Meidus). Vaikinai šiose varžybose laimėjo trečiąją vietą. Sveikiname!

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.

Vasario 5 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti  kūrybingą, mąstančią  ir iškalbingą individualybę, skatinti   mokinius domėtis literatūra,  ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Vasario 4 dieną Ignalinoje vyko rajono mokyklų mokinių stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo visos rajono mokyklos.

Sausio 31 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2019 - rudens sesija“ rezultatai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazjos mokiniai. Jų rezultatus galite pamatyti čia.

Olympis 2019 rudens sesija

Sausio 24 dieną dalyvavome Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse svarsčio kilnojimo varžybose, kurios vyko Ukmergės r. Taujėnų gimnazijoje. Dalyviai varžėsi svarsčio stūmimo bei rovimo rungtyse.