Dalyvavome Ekonomikos olimpiados regioniniame ture

Vasario 28 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko Ekonomikos olimpiados regioninis turas. Jame dalyvavo 11-12 klasių mokiniai iš Utenos, Anykščių, Molėtų ir Ignalinos rajonų bei Visagino miesto. Ignalinos rajonui atstovavo keturi mūsų gimnazijos trečiokai: Ostinas Ivanovas, Mykolas Rimšelis, Gabija Rokytė ir Justina Vilūnaitė.

Nors Ekonomikos olimpiadoje dalyvavome pirmąjį kartą, tačiau rezultatas nėra prastas. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Ostinas Ivanovas tarp vienuoliktokų liko trečias, o bendrojo įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą nuo trečios vietos atsilikęs vos 2 taškais. Sveikiname!

Dainius Vaitkevičius, ekonomikos ir verslumo mokytojas

Vasario 26 dieną mūsų gimnazijos 5-6 klasių mokiniai dalyvavo rajono mokyklų mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, kuriose užėmė antrą vietą.

Vasario 25 d., kai visi šventė Užgavėnes ir valgė skanius blynus, mūsų gimnazijos 3 – 4 klasių mokinių komanda skubėjo į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją išbandyti savo jėgas rajoninėse estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.

Vasario 26 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada 7-8, 9-10 ir 11-12 klasių mokiniams. Olimpiados tema – „2020 Miniatiūra 20x20. Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus.

Vasario 25 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - „Lietuvos valstybės ir visuomenės raida Gediminaičių ir Jogailaičių valdymo laikotarpiu (1295–1572)“.

Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.