Mokinių pasiekimai

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose – II vieta

     Vasario 26 dieną mūsų gimnazijos 5-6 klasių mokiniai dalyvavo rajono mokyklų mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, kuriose užėmė antrą vietą. Jie atstovaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Linkime sėkmės.

     Komandos nariai: Gruzdytė Liepa, Drobitova Agnė, Garnevičiūtė Austėja, Urbonaitė Raminta, Mačėnaitė Rugilė, Meilutė Beatričė, Sabaliauskaitė Miglė, Grinkevičiūtė Gabrielė, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas, Gruodis Liutauras, Grigonis Nojus, Česokas Ričardas, Kaškilevičius Adomas, Rybakov Merkurij, Cicėnas Jokūbas, Sabaliauskas Aistis, Erikas Romankevičius.              

 Informaciją parengė Gintaras Gruodis fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.
Ankstesni įrašai


     Vasario 25 d., kai visi šventė Užgavėnes ir valgė skanius blynus, mūsų gimnazijos 3 – 4 klasių mokinių komanda skubėjo į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją išbandyti savo jėgas rajoninėse estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.

     Vasario 26 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada 7-8, 9-10 ir 11-12 klasių mokiniams. Olimpiados tema – „2020 Miniatiūra 20x20. Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus.

     Vasario 25 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema - „Lietuvos valstybės ir visuomenės raida Gediminaičių ir Jogailaičių valdymo laikotarpiu (1295–1572)“.

     Vasario 20 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.

     Vasario 13 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą.