Mokinių pasiekimai

Ketvirtokų darbai papildė virtualią piešinių parodą

     Visi suprantame, kaip svarbu skatinti dalyvauti įvairiose ugdymo veiklose kiekvieną vaiką, net ir dažnai abejojantį ar netikintį savo jėgomis.

     Šį kartą iššūkį sau metė du ketvirtokai, nutarę dalyvauti Aukštaitijos regiono priešmokyklinio amžiaus ugdytinių ir 1–5 klasių mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kalbos ugdymo projekte „Mano mėgstamiausios knygos veikėjas“. Projektą organizavo Anykščių švietimo pagalbos tarnyba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija ir Anykščių lopšelis-darželis „Žilvitis“. Projekto tikslas – ugdyti vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijas. Mokiniai turėjo sukurti ir parašyti pasakojimus apie perskaitytos knygos personažą bei naudodamiesi įvairia dailės technika, nupiešti mėgstamiausią knygos veikėją.

     Nors karantinas šiek tiek pakoregavo projekto nuostatus, tačiau džiaugiamės, kad mūsų ketvirtokų darbai papildė virtualią šio projekto piešinių parodą. Taigi, kviečiame apsilankyti vaikų piešinių virtualioje parodoje, linkime malonių akimirkų, o mokiniai su džiaugsmu laukia padėkų, kurias rengia Anykščių švietimo pagalbos tarnyba.

Parodos nuorodos įkeltos organizatorių tinklapiuose.

https://www.emaze.com/@AOZWCRLLZ/mano-mgstamiausios-knygos-veikjas

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Smagios žinios jauniesiems vertėjams, kurie dalyvavo 2020 metų projekte „Tavo žvilgsnis“. Šiame konkurse gali dalyvauti 4-12 klasių moksleiviai, pasirinkę vieną iš šešių tekstų. Konkurso dalyviai verčia jį pasirinktinai iš anglų, rusų arba vokiečių kalbų į lietuvių kalbą.

     Tęsdama Nacionalinio egzaminų centro prieš kelis metus pradėtą tradiciją, Nacionalinė švietimo agentūra organizavo Nacionalinį kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursą. Šis konkursas yra Nacionalinio egzaminų centro anksčiau organizuotų nacionalinių matematinio ir gamtamokslio raštingumo (8–10 kl.) bei loginio mąstymo ir problemų sprendimo (3, 4 kl.) konkursų tęsinys.

     Kovo mėnesio pradžioje grupė ketvirtos klasės mokinių dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“.

     Dar gerokai prieš karantiną, siekdami prasmingai paminėti Kovo 11-osios trisdešimtmetį, gimnazistai: Monika Žemaitytė, Skaistė Meškelaitė, Elzė Trubilaitė ir Linas Martinkėnas, dalyvavo nacionaliniame kūrybiniame konkurse ,,Mano Lietuva 2050“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejui.

     Vasario 28 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko Ekonomikos olimpiados regioninis turas. Jame dalyvavo 11-12 klasių mokiniai iš Utenos, Anykščių, Molėtų ir Ignalinos rajonų bei Visagino miesto. Ignalinos rajonui atstovavo keturi mūsų gimnazijos trečiokai: Ostinas Ivanovas, Mykolas Rimšelis, Gabija Rokytė ir Justina Vilūnaitė.