Mokinių pasiekimai

Lino sėkmė!

     Visi gimnazijos mokiniai, nepaisydami sudėtingų karantino sąlygų, stengiasi kuo efektyviau mokytis, bet kai kurie iš jų sugeba puikiai suderinti mokslą ir laisvalaikį.

     Vienas tokių pavyzdžių yra mūsų gimnazijos I klasės mokinys Linas Martinkėnas, kuris ne tik kaupia žinių bagažą, bet aktyviai ir naudingai praleidžia laisvą laiką. Europe Direct Visaginas informacijos centrui gegužės 4 dieną organizavus filmukų konkursą „Nebylus solidarumas“, jame nepatingėjo sudalyvauti ir Linas. Konkurso iššūkis buvo atskleisti solidarumo idėją ir kasdienius solidarumo gestus be žodžių. Linas savo trumpame filmuke pavaizdavo, kaip svarbu elgtis atsakingai ir saugoti vieniems kitus šiuo sudėtingu laikotarpiu. „Padėdami kitiems mes suteikiame laimę ir apsaugą ne tik kitiems, bet ir sau!“ – taip savo darbą pristatė Linas. Tačiau norime pasidžiaugti ne tik Lino aktyvumu, bet ir pergale! Gegužės 9 dieną konkurso organizatoriai paskelbė, jog Linas konkurse iškovojo trečiąją vietą. Linai, visas gimnazijos kolektyvas sveikina ir džiaugiasi Tavo pasiekimu! AČIŪ!

     Nemačiusius Lino darbo kviečiame apsilankyti konkurso organizatorių Facebook paskyroje (@edvisaginas).

Vidiškių gimnazijos Mokinių taryba
Ankstesni įrašai


     Visi suprantame, kaip svarbu skatinti dalyvauti įvairiose ugdymo veiklose kiekvieną vaiką, net ir dažnai abejojantį ar netikintį savo jėgomis.

     Smagios žinios jauniesiems vertėjams, kurie dalyvavo 2020 metų projekte „Tavo žvilgsnis“. Šiame konkurse gali dalyvauti 4-12 klasių moksleiviai, pasirinkę vieną iš šešių tekstų. Konkurso dalyviai verčia jį pasirinktinai iš anglų, rusų arba vokiečių kalbų į lietuvių kalbą.

     Tęsdama Nacionalinio egzaminų centro prieš kelis metus pradėtą tradiciją, Nacionalinė švietimo agentūra organizavo Nacionalinį kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursą. Šis konkursas yra Nacionalinio egzaminų centro anksčiau organizuotų nacionalinių matematinio ir gamtamokslio raštingumo (8–10 kl.) bei loginio mąstymo ir problemų sprendimo (3, 4 kl.) konkursų tęsinys.

     Kovo mėnesio pradžioje grupė ketvirtos klasės mokinių dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“.

     Dar gerokai prieš karantiną, siekdami prasmingai paminėti Kovo 11-osios trisdešimtmetį, gimnazistai: Monika Žemaitytė, Skaistė Meškelaitė, Elzė Trubilaitė ir Linas Martinkėnas, dalyvavo nacionaliniame kūrybiniame konkurse ,,Mano Lietuva 2050“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejui.