Mokinių pasiekimai

Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2020“ rezultatai

     Lietuvoje vyko dvidešimt penktasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2020“. Šiandieninės technologijos leido jame susitikti virš 38 700 Lietuvos mokinių ir darželinukų. Konkurse nuotoliniu formatu dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

     Geriausiai rajono mastu „Nykštukų“ grupėje sekėsi Armanui Petroniui (2 kl.), „Mažylių“ grupėje (3–4 kl.) – Ramintai Akinskaitei ir Viltei Žemaitytei, „Bičiulių“ grupėje (5–6 kl.) – Vitalijui Adrejevui, „Kadetų“ grupėje (7–8 kl.) – Gabijai Peciulevičiūtei ir Pijui Kardeliui. Mokinius konkursui paruošė pradinių klasių vyresnioji mokytoja  Elena Abeciūnienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Diana Kindurienė ir matematikos vyresnysis mokytojas Dainius Vaitkevičius.

Sveikiname jaunuosius matematikus!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Mūsų penktokai, paraginti lietuvių kalbos mokytojos Neringos Mudėnienės ir anglų kalbos mokytojos Jurgitos Raketienės, aktyviai įsitraukė į ,,Mokslo – Lab’’ organizuojamas veiklas. Kovo mėnesį Liepa Gruzdytė, Nojus Grigonis, Merkurij Rybakov, Erikas Romankevičius, Jokūbas Cicėnas, Ričardas Česokas ir Jokūbas Umbrasas atliko lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos pradinio turo užduotis.

    Visi gimnazijos mokiniai, nepaisydami sudėtingų karantino sąlygų, stengiasi kuo efektyviau mokytis, bet kai kurie iš jų sugeba puikiai suderinti mokslą ir laisvalaikį.

     Visi suprantame, kaip svarbu skatinti dalyvauti įvairiose ugdymo veiklose kiekvieną vaiką, net ir dažnai abejojantį ar netikintį savo jėgomis.

     Smagios žinios jauniesiems vertėjams, kurie dalyvavo 2020 metų projekte „Tavo žvilgsnis“. Šiame konkurse gali dalyvauti 4-12 klasių moksleiviai, pasirinkę vieną iš šešių tekstų. Konkurso dalyviai verčia jį pasirinktinai iš anglų, rusų arba vokiečių kalbų į lietuvių kalbą.

     Tęsdama Nacionalinio egzaminų centro prieš kelis metus pradėtą tradiciją, Nacionalinė švietimo agentūra organizavo Nacionalinį kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursą. Šis konkursas yra Nacionalinio egzaminų centro anksčiau organizuotų nacionalinių matematinio ir gamtamokslio raštingumo (8–10 kl.) bei loginio mąstymo ir problemų sprendimo (3, 4 kl.) konkursų tęsinys.