Mokinių pasiekimai

„Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtojai-diplomantai!

     Smagios žinios jauniesiems vertėjams, kurie dalyvavo 2020 metų projekte „Tavo žvilgsnis“. Šiame konkurse gali dalyvauti 4-12 klasių moksleiviai, pasirinkę vieną iš šešių tekstų. Konkurso dalyviai verčia jį pasirinktinai iš anglų, rusų arba vokiečių kalbų į lietuvių kalbą.

Džiugu, kad mūsų mokiniai pamėgo VKIF fondo rengiamą vertimų projektą „Tavo žvilgsnis“ ir kasmet dalyvaudami džiugina mokyklos bendruomenę savo aukštais rezultatais.

Sveikiname šių metų projekto „Tavo žvilgsnis“ jaunuosius vertėjus-diplomantus:

Aurimas Grušnius (vertimas iš anglų kalbos)

Austėja Akinskaitė (vertimas iš anglų kalbos)

Elzė Trubilaitė (vertimas iš anglų kalbos)

Gabija Peciulevičiūtė (vertimas iš anglų kalbos)

Liepa Gruzdytė (vertimas iš anglų kalbos)

Linas Martinkėnas (vertimas iš anglų kalbos)

Nojus Grigonis (vertimas iš anglų kalbos)

Skirmantas Strašinskas (vertimas iš anglų kalbos)

Erika Peciulevičiūtė (vertimas iš anglų kalbos)

Gabija Apyvalaitė (vertimas iš vokiečių kalbos)

Kajus Meidus (vertimas iš vokiečių kalbos)

Linas Martinkėnas (vertimas iš vokiečių kalbos)

Monika Toptyginaitė (vertimas iš vokiečių kalbos)

Mokinius konkursui parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Ingrida Labuckienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė ir vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Rimutė Vaišnorienė.

Jurgita Raketienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Tęsdama Nacionalinio egzaminų centro prieš kelis metus pradėtą tradiciją, Nacionalinė švietimo agentūra organizavo Nacionalinį kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursą. Šis konkursas yra Nacionalinio egzaminų centro anksčiau organizuotų nacionalinių matematinio ir gamtamokslio raštingumo (8–10 kl.) bei loginio mąstymo ir problemų sprendimo (3, 4 kl.) konkursų tęsinys.

     Kovo mėnesio pradžioje grupė ketvirtos klasės mokinių dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“.

     Dar gerokai prieš karantiną, siekdami prasmingai paminėti Kovo 11-osios trisdešimtmetį, gimnazistai: Monika Žemaitytė, Skaistė Meškelaitė, Elzė Trubilaitė ir Linas Martinkėnas, dalyvavo nacionaliniame kūrybiniame konkurse ,,Mano Lietuva 2050“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejui.

     Vasario 28 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko Ekonomikos olimpiados regioninis turas. Jame dalyvavo 11-12 klasių mokiniai iš Utenos, Anykščių, Molėtų ir Ignalinos rajonų bei Visagino miesto. Ignalinos rajonui atstovavo keturi mūsų gimnazijos trečiokai: Ostinas Ivanovas, Mykolas Rimšelis, Gabija Rokytė ir Justina Vilūnaitė.

     Vasario 26 dieną mūsų gimnazijos 5-6 klasių mokiniai dalyvavo rajono mokyklų mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, kuriose užėmė antrą vietą.