Mokinių pasiekimai

Žinios iš respublikinio konkurso ,,Tarmių lobynai’’

     Kiekvienais metais neformaliojo švietimo centras vykdo etnokultūrinio projekto ,,Mūsų lobynai’’ respublikines varžytuves ,,Tarmių lobynai’’.

     Šiais metais varžytuvės vyko nuotoliniu būdu. Varžytuvėms buvo atsiųsti 47 vaizdo įrašai. Kompetentinga komisija įvertino skaitovų gimtąja tarme papasakotas  istorijas, legendas, sakmes, pasakas ir paskelbė rezultatus. Džiugu, kad varžytuvėse puikiai pasirodė mūsų I klasės mokinys Linas Martinkėnas, kuris  9-12 kl. grupėje užėmė antrąją vietą. Mokiniui padėjo pasiruošti  lietuvių kalbos mokytoja Neringa Mudėnienė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Neringa Mudėnienė
Ankstesni įrašai


     Birželio 1-ąją dieną paskelbti 20-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai. Tarp didžiulio būrio dalyvių neliko nepastebėti ir mūsų gimnazistų Lino Martinkėno (II vieta) ir Jolantos Toptyginaitės (III vieta) kūriniai. Sveikiname!

„Olympis 2020 - Pavasario sesija“ rezultatai

     Lietuvoje vyko dvidešimt penktasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2020“. Šiandieninės technologijos leido jame susitikti virš 38 700 Lietuvos mokinių ir darželinukų. Konkurse nuotoliniu formatu dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

     Mūsų penktokai, paraginti lietuvių kalbos mokytojos Neringos Mudėnienės ir anglų kalbos mokytojos Jurgitos Raketienės, aktyviai įsitraukė į ,,Mokslo – Lab’’ organizuojamas veiklas. Kovo mėnesį Liepa Gruzdytė, Nojus Grigonis, Merkurij Rybakov, Erikas Romankevičius, Jokūbas Cicėnas, Ričardas Česokas ir Jokūbas Umbrasas atliko lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos pradinio turo užduotis.

    Visi gimnazijos mokiniai, nepaisydami sudėtingų karantino sąlygų, stengiasi kuo efektyviau mokytis, bet kai kurie iš jų sugeba puikiai suderinti mokslą ir laisvalaikį.